Splňte s námi přání prožít spokojené dětství.
Shadow
Slider

Vážíme si všech darů, ať jsou drobné nebo velké. Přinášejí Rodině v centru svobodu a nezávislost. Naši činnost můžeme lépe plánovat, služby jsou stabilnější a pomoc mnohem účinnější. Děkujeme za to, jací jste.

Přidejte se k nám.

  1. Zapojte se do kampaně Kup si pracanta a pomozte nám dokončit stavbu Domu rodiny.
  2. Staňte se ambasadorem – oslavte s námi své letošní narozeniny nebo se pusťte do sportovní výzvy.
  3. Staňte se dobrovolníkem a pomáhejte s námi dětem a rodinám.
  4. Nakupte na internetu přes Givt. Část peněz půjde na naše služby.
  5. Zašlete finanční částku na bankovní učet: 224358220/ 0300

“Vážíme si lidí, kteří víc než na vlastní kariéru myslí na druhé. Proto podporujeme Rodinu v centru a jsme rádi, že působí právě v Novém Boru. Je důležité, aby se rodiče a děti měli kam obrátit, když se ocitnou v nesnázích.”

Rodina Tichých, Nový Bor

“Bez funkční rodiny může  být dítě celý život citově ochuzené. Pokud harmonické  rodinné zázemí  schází, lze podat pomocnou ruku díky různým aktivitám a programům. Navíc neziskové organizace jako Rodina v centru  pomáhá udržovat a rozvíjet  svobodnou občanskou společnost.”

Lenka Šepsová, Nový Bor

Daň z příjmu za rok 2020 a 2021 lze snížit díky uplatnění daru až do výše 30% základu daně. Potvrzení o daru vám vystavíme.

Potvrzení o daru slouží ke snížení základu daně. Rozesíláme ho našim dárcům na přelomu ledna a února následujícího roku. Nemusíte se o nic starat.
Potvrzení vám nemůžeme poslat v případě, kdy neznáme adresu vašeho trvalého bydliště. Pokud si nejste jistí, zda ji máme, kontaktujte nás: matyasova@rodinavcentru.cz, 608 000 373. Chcete-li se více dozvědět o tom, jak využíváme a chráníme Vaše osobní údaje,  projděte si naše Zásady ochrany osobních údajů.

Mám nárok na odečtení daru ze základu daně?

265 000 Kč 

187 dárců

8 pravidelných dárců

7 firemních dárců