Volnočasové programy

Cílem volnočasových programů je předávání informací, zkušeností, sdílení názorů a podpora rodičovských kompetencí.

Fungují jako pravidelná setkávání rodičů s dětmi v klubech zaměřených na stanovená témata. Rodiče s dětmi mají možnost navštěvovat takové programy, které odpovídají jejich zájmu.

Volnočasové programy se konají pravidelně každý týden. Více v rubrice „Pravidelný program“

 

 

CVIČENÍ MRŇOUSKŮ

děti duhaJe určen dětem od 6 měsíců, které se chtějí společně s rodiči hýbat. Cvičení vede proškolená dobrovolnice maminka Michaela Týnková a na každou hodinu připravuje program.

 

 

 

 

ZPÍVÁNKY PRO NEJMENŠÍ

Music KidsMOMENTÁLNĚ HLEDÁME DOBROVOLNÍKA NEBO DOBROVOLNICI MEZI MAMINKAMI ČI TATÍNKY. Zpívánky pro nejmenší máme prozatím pozastavené. Schází nám dobrovolník či dobrovolnici, která by tento volnočasový program vedla. Hudebně pohybová program pro rodiče s dětmi. Společně zazpíváte, ale i zatančíte a zahrajete na hudební nástroje.

 

 

OTEVŘENÁ HERNA

boy-1298788_1280Otevřená herna  pro rodiče s dětmi bez věkového omezení. Funguje jako volná herna s kreativním programem, kde se rodiče neformálně setkávání  a děti si hrají v hračkami vybavené herně  nebo tvoří . O hladký průběh se starají maminky dobrovolnice a pracovnice MC Koblížek.

 

 

Pokud i vy máte pohybové, hudební, výtvarné či jiné nadání, kontaktujte nás a staňte se dalším členem našeho velikého a skvělého týmu dobrovolníků. Můžete  na tynkova@rodinavcentru.cz nebo 776 78 33 33.