OHLÉDNUTÍ ZA SLAVNOSTÍ 3v1

Slavnost proběhla v Domě rodiny, na její zahradě a jejím okolí. Akce byla připravena pro celé rodiny, tudíž každý zástupce si mohl najít, to co ho zajímalo a bavilo. Pro děti byl po celém cyklistickém ovále připraven pohádkový kvíz, (na konci se sladkou odměnou), uvnitř budovy si mohly vytvořit různá přáníčka dle fantazie pro maminky ke Dni matek. Rodiče si mezitím mohli koupit něco dobrého, dát si kávu a poslechnout si jaké to je být pěstounem.

Dobroty na akci nám napekly Ukrajinské kolegyně pod vedením Nataliie Kharcenko, která byla na Ukrajině šéfkuchařkou. Mimo typického boršče jsme mohli ochutnat také makové a jablečné koláčky, a vynikající minipizzy.

Nejvíce se všichni těšili na pohádku v podání Perly Kučerové. Pohádka o „Nevysmrkaném nosu“ přitáhla malé i velké. Bohužel při prvních slovech tety Perly začalo kapat, po chvíli se silně rozpršelo, ale většinu diváků to neodradilo. Pár málo otužilých se posunulo do domu a koukali na pohádku z dálky, ale většina zůstala na zahradě do posledního slova. Pohádka pobavila všechny účastníky, jedno oko nezůstalo suché. Po pohádce přišlo vyhlášení  naší fotografické facebookové soutěže. Soutěž vyhrála pěstounská rodina z Nového Oldřichova a prozradili nám, že rodina kterou jsme použili na našem letáčku jsou oni před 5 lety. Což pro nás bylo velkým překvapením. Program pomalu končil, a nastoupila rodinná pohoda v podobě sdílení zážitků.

Moc děkujeme všem účastníkům, pracovníkům a pomocníkům za  krásnou a povedenou akci. Těšíme se brzy naviděnou, Tým Rodiny