Od září bude Mateřské centrum i Miniškolka Koblížek v Kalinově ulici

Upozorňujeme, že během letních prázdnin se Mateřské centrum a Miniškolka Koblížek přestěhují do prostor nově zrekonstruované budovy mateřské školky v Kalinově ulici č. p. 572. Chcete-li si s dětmi užít společné chvíle a vyměnit si zkušenosti s ostatními rodiči, zavítejte nově právě sem.

Pro děti i jejich rodiče zde budou připravené nové větší prostory. K dispozici bude celé první patro budovy – tři velké místnosti, kuchyňka, terasa i dětské WC s přebalovacím pultem. V nových a větších prostorech budeme mít ty nejlepší podmínky pro rodiče, pro práci s dětmi nebo např. pro odpolední odpočinek dětí.  V případě dostatečného zájmu rodičů bude možné rozšířit provoz Miniškolky Koblížek do odpoledních hodin.

Mateřské centrum bude v provozu během dopoledne i odpoledne a bude poskytovat služby ve stejném rozsahu jako dosud. Rodiče a děti se mohou těšit na cvičení, zpívánky, jógu nebo baby club. V odpoledních hodinách budou probíhat kurzy, workshopy i tvořivé dílny s hlídáním dětí. Mateřské centrum by se neobešlo bez práce dobrovolníků z řad rodičů, kteří vedou kroužky pro děti i dospělé nebo se podílejí na pořádání akcí pro rodiče a širokou veřejnost. Letos na podzim to bude např. svátek sv. Martina. Pokud máte zájem zapojit se do aktivit Mateřského centra, neváhejte a kontaktujte jeho koordinátorku Míšu Týnkovou na telefonu: 776 783 333.

Těšíme se na vás v září v Kalinově ulici.