Dům rodiny 

Pomáhej s námi dětem.

Dlouhodobě bojujeme proti limitům staré budovy, která nesplňuje požadavky na moderní sociální centrum. Naši nejzranitelnější, tedy děti a jejich rodiče, jsou často nacpaní v přeplněných místnostech a doučujeme v kuchyňce.

Finišujeme. Potřebujeme 1 500 000 Kč z celkové částky  16 205 000 Kč.

Uspěli jsme s projektum Sociální centrum Dom rodiny u Evropského fondu regionálního rozvoje a dům se už staví. Chybí nám finance na spoluúčast projektu a zaplacení pozemku. Oslovujeme firmy i drobné dárce.

Darováním pracanta pomůžeš dětem a finančně přispěješ na stavbu.

Váš dar zdvojnásobí firma Ježek Software s.r.o..

Ke každé darované koruně se automaticky přičte další koruna. Váš dar 500 Kč tak znamená konečných 1 000 Kč na stavbu Domu rodiny.

Získáte certifikát s pracantem, kterého jste darovali.

Certifikát můžete darovat někomu blízkému. Při platbě si vyberete, zda chcete certifikát elektronicky nebo v tištěné podobě a napíšete věnování.
Elektronický certifikát vám odešleme na emailovou adresu, kterou jste zadali při platbě.  Poté je možné přeposlat email kamarádovi, rodině či komukoliv jinému, koho chcete takto obdarovat.
Papírový certifikát si vyzvednete osobně nebo vám jej zašleme poštou. Věnování pak dopíšete ručně doma a dárek sami předáte.

Vystavíme vám potvrzení o daru, které vám sníží základ daně. Posíláme jej automaticky na přelomu ledna a února. Přečtěte si, kdo má nárok na odečtení daru ze základu daně.

Váš dar pomůže ve třech sociálních službách.

  1. odborné sociální poradenství Občanská poradna,
  2. nízkoprahové zařízení pro děti a mládež NZDM Vafle a
  3. sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi Štafeta.

Klienti získají čtyři samostatné konzultovny, což je velké zlepšení oproti stávajícím stísněným podmínkám v Komunitním centru. V budově budou také dvě velké učebny pro pořádání kurzů a workshopů. Pro děti a mládež zde bude velký volnočasový klub, tréninková kuchyně, tréninková dílna a také konzultovny pro individuální rozhovory. Venku vybudujeme hřiště pro děti a plánujeme zde komunitní zahradu. Přečtěte si rozhovor s ředitelkou Rodiny v centru.


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /data/web/virtuals/217794/virtual/www/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 184

Co dělá Rodina v centru?

Od roku 2005 odbornými sociálními službami zlepšujeme život dětí na Novoborsku. Ročně využívá našich služeb více než 1 000 klientů. Postupně jsme reagovali na potřeby dětí a rodin a rozšířili služby do šesti odborných středisek:

Projekt Sociální centrum Dům rodiny je financován z Evropského fondu regionálního rozvoje prostřednictvím Integrovaného regionálního operačního programu a ze státního rozpočtu České republiky.

Registrační číslo projektu: CZ.06.2.56/0.0/0.0/18_103/0010459 Fyzická realizace projektu: 1. 1. 2017 – 31. 12. 2020 Cíl projektu: Hlavním cílem je zvýšit kvalitu a dostupnost služeb vedoucích k sociální inkluzi osob sociálně vyloučených nebo ohrožených sociálním vyloučením.

Popis projektu

Hlavní donátor:

Výstavbu Domu rodiny již podpořili:

Město Nový Bor
Ježek software s.r.o.

Chcete-li se stát partnerem projektu nebo mediálním partnerem projektu kontaktujte Janu Matyášovou – 608 000 373, matyasova@rodinavcentru.cz.