S rodinou za křištálem

16. října vyzdobíme křišťálovou vázu pro děti z pěstounských rodin.

Připravili jsme program pro všechny, kteří žijí v Novém Boru a okolí.

Přijďte si vyzkoušet techniku rytí diprofilovým perem do skla. Podepište se na křišťálovou vázu, kterou budeme dražit ve prospěch dětí z pěstounských rodin.

Nasbíráme společně více než 100 podpisů?

I Váš podpis může pomoci.

 

Během celého dne bude probíhat náramkový workshop. Večer od 18:00 je připraveno příjemné posezení s malým občerstvením. Přineseme si něco k snědku a společně se podíváme na dokumentární cyklus Olgy Špátové Rodiče napořád. Cyklus nabízí různorodé příběhy o setkání rodičů s dětmi, které se k nim dostaly z kojeneckých ústavů, dětských domovů nebo od přechodných pěstounů.

 

 

Vstup na akci je zdarma.

Když budete mít chuť, můžete během celého dne podpořit pěstounské rodiny finančním darem.  Finanční dar je také možné poslat na účet 224358220/ 0300 nebo darovat on-line prostřednictvím darovacího tlačítka Klikni a daruj!

Rodina v centru přímo doprovází 54 pěstounských rodin na Novoborsku a ví, že v některých rodinách peníze citelně chybí. „Pomáháme pěstounům zajistit pocit bezpečí pro děti, které se rozhodli přijmout. Respektujeme je a podporujeme je v tom, aby udržovali kontakt s biologickou rodinou dítěte. Mnohdy to není jednoduché, protože vztahy mezi dospělými i dítětem jsou napjaté,“ uvádí Dominika Babáková, vedoucí pěstounské péče. Celodenní program probíhá v rámci Týdne náhradního rodičovství, který organizuje Liberecký kraj.

Zveme Vás v úterý 16. října 2018 do Komunitního centra (Nemocniční 369, vchod z ul. B. Egermanna). Rádi Vás přivítáme. Přijďte a podpořte děti v pěstounských rodinách svojí účastí, podpisem, nebo darem.

 

Komentáře nejsou povoleny.