RODINA V CENTRU OTEVŘE DVEŘE VEŘEJNOSTI

Komunitní centrum

V úterý 17. října se v Komunitním centru v ulici Nemocniční 369 v Novém Boru uskuteční od 10:00 do 18:00 hodin Den otevřených dveří Rodiny v centru.

 

“Setkáváme se s tím, že řada lidí netuší, jak to u nás vypadá a jakým způsobem fungujeme” říká Petra Vlčková, ředitelka Rodiny v centru, neziskové nestátní organizace, jejíž služby využívá téměř 300 rodin z Novoborska. ”Rádi bychom proto všem nabídli možnost prohlédnout si zblízka prostory, které jsou pro naši práci využívány, a dali všem šanci seznámit se s našimi zaměstnanci připravenými zodpovědět veškeré případné dotazy.”

 

V rámci Týdne náhradního rodičovství budou přítomny pracovnice oddělení pěstounské péče, které zajišťují podporu více jak 53 pěstounským rodinám na Novoborsku.

 

V učebně budou promítány krátké prezentace jednotlivých středisek neziskové organizace a své prostory otevře i nízkoprahové zařízení pro děti a mládež NZDM Vafle. Tento klub je určen pro klienty ve věku od 6 do 26 let. Odborný personál jim pomáhá s řešením problémů, poskytuje jim zázemí a bezpečný prostor, ve kterém nalézají podporu a pochopení.

 

Návštěvníci se mohou těšit na drobné občerstvení a ruční dílničky s výrobou mýdel, placek a knoflíkového loga.

Komentáře nejsou povoleny.