Doučování

Hledáme doučující osoby

 

 

V novém roce 2015 nabízíme doučování dětem zejména druhého stupně základní školy a studentům střední školy! Využijte tuto skvělou možnost, jak si zlepšit školní prospěch.

KDE: v prostorách komunitního centra, Nemocniční 369, Nový Bor (bývalá LDN)

Doučování je zdarma pro každého!

Doučování si domluvíte dle svých potřeb. Kontaktní osobou je Bc. Michaela Zelenková, email: zelenkova@rodinavcentru.cz, tel.: 775 509 150.

Těšíme se na vás !

Doučování je součástí projektu „Podpora vzdělávání romských dětí a mládeže v komunitním centu v roce 2015“.

Projekt finančně podpořili Nadační fond Albert v rámci grantového programu KÁVOMATY POMÁHAJÍ 2015, MŠMT, Liberecký kraj. Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů. www.fondnno.cz a www.eeagrants.cz.

loga-fondnno-nros-partnestvi-eeagrants-mala-rgb_veta

 

albert  bez názvu  stažený soubor

Projekt je finančně podpořen z rozpočtu Libereckého kraje.

 

 

Listopad

Doučování v komunitním centru má plnou kapacitu!

Momentálně máme na doučování 26 dětí, které doučuje celkem 18 dobrovolníků. Většina dobrovolníků jsou studenti střední odborné školy sklářské oboru předškolní a mimo školní pedagogika.

NEPŘIBÍRÁME NOVÉ ZÁJEMCE O DOUČOVÁNÍ!

V případě, že máte zájem o doučování se můžete spojit s Michaelou Zelenkovou na telefonním čísle 775 509  150, která vás zařadí do seznamu „čekajících zájemců“ .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOUČOVÁNÍ V ROCE 2014

 

Doučování v odpoledním klubu je pro děti ve věku 7 – 15 let v prostorách klubu a v prostorách komunitního centra. Děti doučují studenky střední školy Sklářské v Novém Boru, obor mimoškolní pedagogika. Zatím se v klubu doučuje 5 dětí. Jedna doučovaná hodina trvá 60 minut.

Volný den pro doučování je úterý od 13 – 14 hodin a od 14 – 15 hodin. Pro tento den sháníme studentku.