Správní rada

Mgr. Petra Vlčková, ředitelka

V Rodina v centru pracuje od roku 2008. Věnuje se personálnímu, finančnímu a projektovému řízení. Žije v Novém Boru a má dvě děti.

 

 

 

 

 

Mgr. Radka Ujková

Vystudovala obor andragogika, pracuje na Městském úřadu v České Lípě. Je certifikovanou lektorkou hudebních kurzů pro děti. V současnosti vede volnočasové programy pro rodiče s dětmi se zaměřením na hudbu. Žije v Novém Boru a má dvě děti.

 

 

 

 

RNDr. Blanka Tichá

 

 

 

 

 

 

MgA. Jan Prošek Ph.D.

Vystudoval Fakultu výtvarných umění v Brně, pracuje jako Odborný asistent na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně na Fakultě umění a designu a jako pedagog na Vyšší odborné škole sklářské a Střední škole v Novém Boru. Od roku 1989 je členem skauta. Zaměřuje se na interpretaci prožitku v přírodě. Spolupořádá zážitkové kurzy.

 

 

 

 

Veronika Pecinová, revizorka

Je ředitelkou a jednatelkou výrobní firmy se zahraniční majetkovou účastí se sídlem na Českolipsku. Věnuje se rozvoji obchodních aktivit s působností na evropských trzích a se zaměřením na finanční řízení a controlling. Ve svém týmu klade důraz na správnou komunikaci a efektivní využití lidských zdrojů. Žije v blízkosti Nového Boru, je vdaná a má jednu dceru.