Miniškolka Koblížek Vám nabízí od prosince/ledna pár nových místeček!!!

V průběhu celého školního roku se v Miniškolce loučíme s dětmi, které odchází do „velké školky“. Místa, která tyto děti uvolní, jsou k dispozici ať už stávajícím dětem, které si navýší docházku, nebo pak zcela novým dětem. Proto se zájemci o Miniškolku mohou hlásit celý rok a určitě jim vyjdeme vstříc s umístěním děťátka.

Často se maminky ptají, zda musí děťátko umět na nočník. Nemusí. Do Miniškolky chodí děti od 1 roku a to prostě ještě mají „pemprsky“ a my jsme na to připraveni a vybaveni. Dětem pomáháme i se sebeobsluhou – při svačince je krmíme, oblékáme je, když jdeme na zahradu nebo na procházku. Ty větší povzbuzujeme, aby již většinu toho zvládly sami. Z čehokoli, co se u nás děťátko naučí dělat samo, má velkou radost a chlubí se tím rodičům hned, jak pro něj přijdou.

V Miniškolce je max. 6 dětí na jednu tetu (chůvu), která má ještě k ruce provozní zaměstnankyni, takže dětem je věnována velká péče. Takto malý kolektiv dětí je ideální na jejich socializaci, na individuální péči, na rozvoj dovedností v jakékoli oblasti jejich života.

V Miniškolce může Vaše dítě strávit 1-5 dnů v týdnu, dle Vašich potřeb, a to od 8-12 hod. V průběhu celého dopoledne si užije nejen volnou hru, pobyt na zahradě, ale i řízenou činnost – ať už hudební výchovu, výtvarnou, rytmiku, tanec – vše přizpůsobeno věku dětí.

Po domluvě a dostatečném počtu dětí lze prodloužit dobu pobytu dětí v Miniškolce až do 14 hod.

Miniškolku provozuje nezisková organizace Rodina v centru v budově Domu dětí a mládeže Smetanka. Můžete se na nás přijít podívat kdykoli od pondělí do pátku, od 8 do 12 hodin. Nebo volejte a pište koordinátorce Miniškolky Koblížek Michaele Streiftau na telefonní číslo 603 247 779 nebo email miniskolka@rodinavcentru.cz

Komentáře nejsou povoleny.