Letní příměstské tábory

Leták

Jak naše 3 táborové turnusy probíhaly v roce 2016 se můžete podívat po kliknutí na jednotlivé turnusy:

1. turnus

2. turnus

3. turnus

DOKUMENTY KE STAŽENÍ:

Přihláška

Zdravotní dotazník

Již od roku 2011 pořádá naše organizace Rodina v centru během letních prázdnin příměstské tábory. Až do roku 2013 probíhaly tábory v obci  Kytlice.

Od roku 2014 nám poskytuje bezplatně prostory nedaleká obec Skalice u České Lípy.

Co je příměstský tábor?

Příměstské tábory fungují na principu školních zařízení, kdy denně od pondělí do pátku rodiče dopraví své děti na 8.hodinu do místa konání tábora a v 16. hod si děti vyzvednou. Děti mají zajištěné jídlo na celý den ( dopolední svačinku, oběd, odpolední svačinka) a pitný režim. Všechny činnosti jsou vedeny herní formou s přihlédnutím ke znalostem dětí.

Místo konání táborů :

Tábory probíhají ve Sportovním areálu, kde máme k dispozici jednu velkou místnost na tvoření, můžeme využívat tělocvičnu  a v oploceném areálu si hrát na hřišti.

Vždy první den nového turnusu bude odbočka z hlavní silnice viditelně označena a před budovou bude náš pracovník předávat důležité informace.

 

Přihlášku pro tábor na PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR, zasílejte na tynkova@rodinavcentru.cz anebo osobně do Mateřského centra Koblížek, Smetanova 387 nejpozději do 30. 4. 2017. Společně se závaznou přihláškou je nutné zaslat vyplněný zdravotní dotazník, bez tohoto včas dodaného dotazníku nebude vaše dítě přijato na tábor!

 

Cena: 1500,- Kč za dítě/za jeden turnus. Cenu tábora je třeba uhradit do 20. července 2017 na účet 224358220/ 0300, ČSOB, a.s., Poštovní spořitelna, Nový Bor. Ať platíte poštou či převodem, nezapomeňte uvést do poznámek jméno a příjmení dítěte. Zaslaná přihláška je ZÁVAZNÁ i bez včasně uhrazené táborové platby (do 20.6. 2017) a vztahují se na ni storno podmínky uvedené níže.

 

 

STORNO POPLATKY:

Po zahájení pobytu nejsou peníze vráceny, s výjimkou případů nemoci (nutno doložit lékařské potvrzení). V případě včasného odhlášení obědů navracíme stravné.

Během května 250,-Kč
Během června 500,-Kč
Týden před táborem 750,-Kč

 

PODROBNÉ INFORMACE PRO RODIČE

  1. Příchod a odchod dětí

Týdenní pobyt začíná vždy v pondělí. Pobyty se konají v budově haly, která stojí naproti 1.stupni základní školy ve Skalici.  V bezprostřední blízkosti budeme s dětmi využívat hřiště a travnaté plochy. Vždy první den nového turnusu bude odbočka z hlavní silnice viditelně označena a před budovou bude náš pracovník podávat potřebné informace.                                       

Pracovníci tábora si přebírají děti v době mezi 8:00 až  8:30 h. Odchod dětí domů probíhá v době od 15:30 do 16:00 h. Prosíme rodiče, aby oznámili neúčast nebo pozdní příchod nejpozději daný den do 8:30 h na telefon 776 78 33 33.

 

  1. Program a denní plán

Všechny činnosti jsou vedeny herní formou s přihlédnutím ke znalostem dětí. Činnosti probíhají v areálu a blízkém okolí objektu konání.

8:00 – 8:30 předávání dětí

8:30 – 9:00 aklimatizace dětí/volná hra

9:00 – 9:30 řízená činnost- hudební nebo výtvarné dílničky, sportovní aktivity

9:30 – 10:00 svačinka (k dispozici bude během celého dne dostatek tekutin neslazených i slazených, ovoce a racionální křupky, pokud vaše dítě vyžaduje svoje vlastní svačinky, přibalte mu je prosím s sebou)

10:15 – 12:00 venkovní aktivity (procházky, cesty za pokladem, výpravy za poznáváním …)

12:00 – 12:30 oběd (obědy jsou zajištěny ve stravovacím zařízení Hostinec u Slunce)

12:30 – 14.00 polední klid (děti, které potřebují spát, nebo si potřebují odpočinout, uložíme na lehátka do zvláštní místnosti a ostatní budou provádět klidové činnosti. Pohádka před spaním samozřejmě nebude chybět. Doporučujeme donést na začátku týdne pro spící děti deku a polštářek a popř. spícího mazlíčka a nechat je tam celý týden- prosíme podepsat.)

14.00 – 14:30 svačinka

14.30 – 15:30 hry, tvoření, sportovní činnosti …

15:30 – 16:00 rozloučení + odchod domů

Jednotlivé turnusy se budou mírně lišit dle tematické náplně.

Vedoucí 1. turnusu: Michaela Streiftau

Vedoucí 2. turnusu: Michaela Týnková

Vedoucí 3. turnusu: Kateřina Filingerová

 

  1. Doporučené vybavení

Sportovní oblečení (tepláková, šusťáková souprava, kraťasy, tenisky) + batoh na záda, ve kterém si děti ponesou plášťenku a pití, pláštěnka, holinky, pokrývka hlavy, případně brýle, plavky, lahev na pití (kterou můžeme podepsat), deka a polštářek na spaní. Vše doporučujeme mít podepsané.

Při nástupu prosím odevzdejte vyplněné a podepsané hygienické prohlášení přítomnému pracovníkovi.

Pokud si chtějí vaše děti vzít na tábor převlek, knihu nebo společenskou hru, je to určitě možno.

 

Děkujeme, už se moc těšíme na vaše děti!

Kontaktní osoba: Michaela Týnková, mob. 776 783 333, email tynkova@rodinavcentru.cz

 

Svým podpisem dávám souhlas se zpracováním a uchováním uvedených údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a to za účelem evidence účastníků akce. Souhlasím s fotografováním a pořizováním dalších audiovizuálních záznamů.