Poweryoga

mashayoga

Zahajte svůj týden POWERYOGOU v našem MC Koblížek každé pondělí v těchto časech:

16.00 – 17.00  POWERYOGA 

17.00 – 18.00  POWERYOGA

Cvičební styl, jehož cílem je navození uvolnění a relaxace. Cena lekce 60 Kč nebo možnost zakoupení permanentky 5 lekcí 250 Kč, 10 lekcí 500 Kč. Hlaste se předem každé pondělí do 15 hodin na tel. 776 783 333 (klidně i sms).

 

KDO VÁS NA VAŠÍ JOGÍNSKÉ CESTĚ POVEDE?

MashaJogýnka Masha se věnuje cvičení jógy, powerjógy, bodystylingu i flowinu a to ve městech Česká lípa a Nový bor.

Její začátky byly v osmi letech, kdy se seznamovala s Džezgymnastikou, ale vzhledem k jejím špatně vyvinutým kyčlím od ní musela upustit. Ve 14 letech objevila Aerobic a věnovala se mu 26 let. Pohyb byl pro ní nutný motor a na jednom maratonu v Aerobiku vyzkoušela lekci Poweryogy, která ji oslovila. Kamarádka ji vyhecovala k tomu, že nastoupila na Akademii v Praze k V. Krejčíkovi a zdárně po závěrečných zkouškách byla na začátku své jogínské cesty.

Již 12 let pracuje s klienty, kteří za ní chodí s vadami páteře, pohybovými problémy, a nebo si chtějí jen protáhnout tělo a přijít na jiné myšlenky. Chce, aby lidé našli svou cestu k józe a věděli, že na její hodiny chodí kvůli sobě.

Jak říká o sobě: „Nehledejte ve mě žádného ,,guru“ nepůsobím étericky ani nerozdávám lásku, ale jsem učitel, který se snaží pomáhat vám na vaší jógový cestě svými zkušenostmi a snažím se svou karmou být laskavá. Doufám, že i vám je moje energie příjemná a budeme se i dál v tomto nebo i příštím životě potkávat jak osobně nebo v naší skupině poweryoga Česká Lípa a okolí.