Poweryoga

mashayoga

Zahajte svůj týden POWERYOGOU v našem MC Koblížek každé pondělí v těchto časech:

15.30 – 16.30  POWERYOGA s možností hlídání dětí

16.30 – 17.30  POWERYOGA

Cvičební styl, jehož cílem je navození uvolnění a relaxace. Cena lekce 60 Kč nebo možnost zakoupení permanentky 5 lekcí 250 Kč, 10 lekcí 500 Kč. Hlaste se předem každé pondělí do 12 hodin na č. 776 783 333.

 

KDO VÁS NA VAŠÍ JOGÍNSKÉ CESTĚ POVEDE?

MashaJogýnka Masha se věnuje cvičení jógy, powerjógy, bodystylingu i flowinu a to ve městech Česká lípa a Nový bor.

Její začátky byly v osmi letech, kdy se seznamovala s Džezgymnastikou, ale vzhledem k jejím špatně vyvinutým kyčlím od ní musela upustit. Ve 14 letech objevila Aerobic a věnovala se mu 26 let. Pohyb byl pro ní nutný motor a na jednom maratonu v Aerobiku vyzkoušela lekci Poweryogy, která ji oslovila. Kamarádka ji vyhecovala k tomu, že nastoupila na Akademii v Praze k V. Krejčíkovi a zdárně po závěrečných zkouškách byla na začátku své jogínské cesty.

Již 12 let pracuje s klienty, kteří za ní chodí s vadami páteře, pohybovými problémy, a nebo si chtějí jen protáhnout tělo a přijít na jiné myšlenky. Chce, aby lidé našli svou cestu k józe a věděli, že na její hodiny chodí kvůli sobě.

Jak říká o sobě: „Nehledejte ve mě žádného ,,guru“ nepůsobím étericky ani nerozdávám lásku, ale jsem učitel, který se snaží pomáhat vám na vaší jógový cestě svými zkušenostmi a snažím se svou karmou být laskavá. Doufám, že i vám je moje energie příjemná a budeme se i dál v tomto nebo i příštím životě potkávat jak osobně nebo v naší skupině poweryoga Česká Lípa a okolí.