Aktuální dění

Miniškolka Koblížek přes prázdniny přerušuje svůj provoz, abychom v září, odpočatí a plní síly opět otevřeli! Informace o volných místech u koordinátorky miniškolky na tel.č.: 603 247 779 nebo pište: miniskolka@rodinavcentru.cz

 

 

020

Pro velký zájem jsme v listopadu 2015 otevřeli druhou třídu miniškolky Koblížek. Více informací vám poskytne koordinátorka miniškolky Michaela Streiftau na telefonním čísle  603 247 779 nebo na emailu miniskolka@rodinavcentru.cz.

086034

Nedávno jste se mohli zúčastnit Dětského bazárku, jehož výtěžek nám maminka Veronika Chodurova věnovala. My ji, a samozřejmě i všem, kteří se zúčastnili, ještě jednou děkujeme. Pořídili jsme za tento výtěžek krásný koberec, který je o něco větší než původní, a pomohl nám vytvořit nový odpočinkový kouteček v prostorách kuchyňky. Myslíme, že ho přivítají nejen človíčkové, co ještě leží, ale i holčičky a kluci, které si zde můžou pohrát a podívat se na veselé obrázky Emotikona smile. No a samozřejmě věříme, že se bude líbit i maminkám, tatínkům, babičkám a dědečkům, kteří se u nás zastaví se svými ratolestmi.

IMG_3976IMG_3972